Profil Veka

Profile okienne Veka

Większość stolarki PVC w naszym kraju produkuje się na tzw. “odchudzonych” profilach klasy B, charakteryzujących się obniżonymi parametrami jakościowymi. Niestety często stosowaną metodą w Polsce jest sprzedawanie pod nazwą znanych marek, tańszych rozwiązań klasy B. Aby osiągnąć dodatkowe oszczędności stosuje się także “odchudzanie” stalowych wzmocnień, co prowadzi do uzyskania w efekcie konstrukcji o bardzo niskiej jakości.

Firma Vetrex jest jedną z niewielu firm w naszym kraju, która produkuje okna z profilami klasy A. Oznacza to, że konstrukcje te spełniają najwyższe parametry i normy techniczne, które wymagane są zarówno w Polsce, jak i w krajach Europy Zachodniej.

Profile okienne Veka

astosowane w produkcji profile okienne Veka to gwarancja wytrzymałości oraz perfekcyjnego wykończenia. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej okna PCV, w których zostały zamontowane występują w kilku odcieniach folii do wyboru, co dodatkowo wpływa na estetykę produktu. Tym, na co należy zwrócić szczególną uwagę jest bardzo niski współczynnik przenikania ciepła, który charakteryzuje profile okienne Veka z serii:

  • Alphaline
  • Efectline
  • Perfectline
  • Roundline
  • Swingline

Dowodem na to, że profile okienne Veka doskonale spełniają swoją rolę jest otrzymanie prestiżowego certyfikatu jakości Q-Zert przyznawanego przez niemiecki Instytut Techniki Okiennej w Rosenheim, a także posiadany przez firmę VEKA Polska znak jakości RAL. Potwierdza to, że jakość i grubość ścianek, a także wytrzymałość profili jest taka sama jak w przypadku wymogów dla krajów Europy Zachodniej.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Baudom z Wrocławia.

Veka Alphaline 90 Plus

profil Veka Alphaline 90 Plus

Jeśli nie uznają Państwo kompromisów i inwestują wyłącznie w najlepsze rozwiązania, bezkonkurencyjną propozycją są okna ALPHALINE 90 Plus. Standardowo są one wyposażone w nowatorskie rozwiązania niemieckich liderów z obszaru zaawansowanej technologii okiennej, a także dwukomorowe zespolenia szybowe sprawiające, że seria ta jest w stanie spełnić nawet najwyższe wymogi współczesnych architektów. Okna Vertex Alphaline 90 Plus otrzymały dzięki decyzji Kapituły Biznesu Raportu razem oraz Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji tytuł “Jakość Roku” w kategorii produkt. Warto dodać, że za unikalne cechy produktów firma ta otrzymała tytuł “Lidera Polskiego Sukcesu”.

Profile
VEKA, system sześciokomorowy 90mm, z klinem izolacyjnym w profilu ramy.
Materiał
kształtowniki wykonane są z wysokoudarowego PVC, grubość ścianek w najwyższym standardzie jakości wg RAL „klasa A” (DIN 12608) z dodatkowymi wzmocnieniami zamkniętymi w profilu ramy.
Wykończenie powierzchni
profile dostępne są w pełnej gamie barw oraz oklein drewnopodobnych.
Szyby
standardowo pakiety szybowe U=0,7 z ciepłochronną stalową ramką.
Okucia
ROTO NT DESIGNO z krytą stroną zawiasową. Na standardowym wyposażeniu znajdują się klamki Secustic, dwa zaczepy antywyważeniowe, stopniowanie uchyłu bądź blokada nieprawidłowego położenia klamki mikrowentylacja.

Veka Efectline

profil Veka Efectline

Jest to przede wszystkim znana i ceniona przez użytkowników konstrukcja. Wykorzystane materiały gwarantują niezawodność działania, a także komfort dla domowników w każdych warunkach. Kto powinien skorzystać z serii Vetrex Efectline? Przede wszystkim osoby poszukujące doskonałej jakości w rozsądnej cenie. Okna z tej serii są także kierowane do osób o wyższych wymaganiach, przede wszystkim ze względu na ich niezwykle rozbudowany system. Dzięki temu są w stanie spełnić wszelkie wymogi dla budynków jednorodzinnych, a także obiektów budowlanych.

Profile
VEKA, 5-cio komorowe, KLASA “A”.
Materiał
Kształtowniki wykonane z wysokoudarowego PVC, grubość ścianek o wysokim standardzie jakości wg RAL “klasa A” (DIN 12608).
Wykończenie powierzchni
profile oferowane są w kolorze białym.
Szyby
Standardowo pakiety szybowe Top Glas Ultra U=1,0 wyposażone w ciepłochłonną stalową ramkę.
Okucia
ROTO NT – na standardowym wyposażeniu znajdują się dwa zaczepy antywyważeniowe, stopniowanie uchyłu bądź blokada błędnego położenia klamki, a także mikrowentylacja.

Veka Perfectline

Okna VP ograniczają straty ciepła w budynkach, a także pozwalają skutecznie tłumić hałas, co jest znakomitym rozwiązaniem dla wszystkich osób ceniących ciepło oraz ciszę domowego ogniska. Kształt profili można swobodnie wkomponować we wnętrze, bez zakłócania istniejącego ładu. Optymalny dobór materiałów oraz wyposażenia sprawia, że okna te należą do produktów z najwyższej półki – a opisywana seria wyróżnia się najlepszym na rynku stosunkiem ceny do jakości.

Profile
VEKA, 5-cio komorowe, “klasa A”.
Materiał
kształtowniki wykonane z wysokoudarowego PVC, grubość ścianek o najwyższym standardzie jakości wg RAL “klasa A” (DIN 12608) z wzmocnieniami zamkniętymi w profilu ramy.
Wykończenie powierzchni
profile dostępne w pełnej gamie kolorów i oklein drewnopodobnych.
Szyby
standardowo pakiety szybowe Top Glas Ultra U=1,0 z ciepłochronną stalową ramką.
Okucia
ROTO NT – standardowe wyposażenie: dwa zaczepy antywyważeniowe, stopniowanie uchyłu lub blokada błędnego położenia klamki, mikrowentylacja.

Veka Roundline

Veka Roundline

Okna VR to oferta dla osób z wysokimi wymaganiami co do jakości i estetyki; starannie dobrane materiały, szeroka na 70 mm głębokość zabudowy oraz 5 komór powoduje, że okna są „cieplejsze i cichsze”. Doskonały wybór do domów jednorodzinnych lub nowoczesnych apartamentów; okna z tej serii posiadają wiele możliwości, jeśli chodzi o rozwiązania poprawiające funkcjonalność oraz bezpieczeństwo użytkowników.

Profile
VEKA, 5-cio komorowe, “klasa A”.
Materiał
kształtowniki z wysokoudarowego PVC, grubość ścianek o najwyższym standardzie jakości wg RAL “klasa A” (DIN 12608) ze wzmocnieniami zamkniętymi w profilu ramy..
Wykończenie powierzchni
profile dostępne w pełnej gamie kolorów i oklein drewnopodobnych.
Szyby
standardowo pakiety szybowe Top Glas Ultra U=1,0 z ciepłochronną stalową ramką.
Okucia
ROTO NT – w standardowym wyposażeniu znajdują się 2 zaczepy antywyważeniowe, stopniowanie uchyłu bądź blokada nieprawidłowego położenia klamki i wentylacja.

Veka Swingline

Veka Swingline

Okna VS są ofertą dla osób z dużymi wymaganiami dotyczącymi jakości oraz estetyki. Precyzyjnie dobrane materiały oraz szeroka (70mm) głębokość zabudowy i pięć komór sprawiają, że okna te są cieplejsze i cichsze. To znakomity wybór dla domów jednorodzinnych bądź eleganckich apartamentów. Konstrukcje w tej serii mają wiele możliwości związanych z ich funkcjonalnością oraz bezpieczeństwem użytkowania.

Profile
VEKA, 5-cio komorowe, “klasa A”.
Materiał
Kształtowniki wykonane są z wysokoudarowego PVC, grubość ścianek o podwyższonym standardzie jakości RAL “klasa A” (DIN 12608) z dodatkowym wzmocnieniem zamkniętymi w profilu ramy.
Wykończenie powierzchni
Możliwość wyboru profili spośród szerokiego wachlarza kolorów oraz oklein drewnopodobnych.
Szyby
standardowo pakiety szybowe Top Glas Ultra U=1,0 z ciepłochronną stalową ramką.
Okucia
ROTO NT – standardowe wyposażenie to: 2 antywyważeniowe zaczepy, stopniowanie uchyłu lub blokada błędnego położenia klamki, a także mikrowentylacja.